urime per ditelindje shoqes

urime per ditelindje shoqes

N ditlindjen tuaj ne urojm pr ju q do gj q dshironi m shum n jet tju vij ashtu si e keni imagjinuar ose m mir. Gezuar Ditelindjen! Urimet m t mira! Prandaj, shpresoj t keni prjetuar nj ditlindje t jashtzakonshme! Megjithat, edhe Shenjtort kan nj dat t veant t ln mnjan. do ditlindje sht nj mundsi e pamuar pr t br m shum, pr t qen m shum dhe pr t dhn m shum n jet. Ju jeni thjesht pelte pr ushqimin tim t gjalpit t kikirikut. Kemi kaluar kaq shum bashk dhe nuk mund ta imagjinoja jetn pa ty. Shume kthime te lumtura te dites! Faleminderit pr t gjitha urimet e ditlindjes! Lloji m i bukur.. Kur gjithka t thuhet dhe t bhet, askush nuk do t llogaris numrin e viteve q keni jetuar. Gzuar ditlindjen. Gezuar ditelindjen miku im. Gjithashtu, t falnderoj q ishe shoku im pr nj vit m shum. Ditlindja juaj t jet dita e veant q t merrni t gjitha ato q dshironi. Plotsoni formulart m posht pr t'u regjistruar. Shum dashuri pr ju n kt dit t veant. Keni nj ditlindje t shquar. Kt vit ka vetm 1 qiri n tortn tuaj, sepse ju jeni i vetmi q ka rndsi agjencia e Kombeve t Bashkuara n kt rast t veant, dhe ky moment sht menduar vetm pr ju. Gzuar Ditn e B, shoqja ime e bukur! Qndroni t qet dhe shklqeni! Vish kapeln e partis. sht nj nder t jem mikja jote m e mir. Ti je nj nga miqt m t mir q dikush mund t ket, ndaj faleminderit q jeni shoqja ime m e mir dhe faleminderit q qndron pran meje n do gjendje t mir dhe t keqe. Gzojeni ditn tuaj, e dashura ime! Duke shpresuar se ditlindja juaj sht nj koh e mir. Nj nga bekimet m t mdha t jets sht dhurata e miqsis s vrtet. Ju jeni personi m i dashur dhe mbi t gjitha mbshtetja ime m e madhe! Je djali i ditelindjes. Urime pr shum t tjera. Qoft kjo ditlindje q ju t fluturoni n qiell dhe duke rrethuar yjet. Shum kthime t lumtura t dits tek personi q rrjedh frymzim nga do fije e trupit t tij. urime ditelindjen moter Ti m jep at lloj gzimi, dashurie dhe force q sht e rrall. Duke menduar pr ju n ditlindjen tuaj. Itssht nj fillim i ri pr fillimet e reja, shpresat e reja dhe prpjekjet e mdha. Ju jeni gjithmon t lumtur ti shihni ato. Nj shoqe q mund tju bj t buzqeshni n ditn tuaj m t errt sht nj drit e ndritshme q nuk mund t zvoglohet kurr. Gzuar ditlindjen. Gezuar ditelindjen! Dhe nga mnyra se si po shkruaj nj artikull mbi 'Procesin e Plakjes', pyes veten nse mund t ju intervistoj. Nga 15 biseda n studio, 16 jan pr opozitn. Duke ju uruar nj ditlindje magjike q shklqen si qielli i nats. Gzuar ditlindjen! Ju jeni prbrsi i prsosur q kompleton jetn time. Ju keni nj person t veant n jetn tuaj, dhe ata kan nj ditlindje. Un po ju drgoj prqafime, puthje, t qeshura, dshira t ngrohta dhe shum e shum bekime. Zemra ime sht me ty dhe t dua gjithashtu. Koha do t kaloj dhe fytyrat e bukurado t zbehen, por nj zemr e bukur vetm sa do t bhet m e bukur. Dua te jemi bashke ne ditelindjen e seciles. Megjithat, m falni q ju informoj pr kt n ditlindjen tuaj! Gzuar ditlindjen urime pr ju, miku im. Eshte ditelindja jote! Dshira ime numr nj pr ju sht pr shndet t mir. Gzuar ditlindjen! Un te dua pa marr parasysh se kush dhe qka do te na ndaj, E sot ta them sinqerisht se te dua me shum se herawe tjera, Rrugt e vshtira shpesh ojn n destinacione t bukura, ndrsa ato m t lehta nuk ojn askund. Gzuar ditlindjen! Gjithmon do t jet atje pr ju. Torta sht pjekur, prandaj le t festojm jetn tuaj t bukur deri m tani. Gzuar ditlindjen! Prgjithmon n mnyr t besueshme, duke u kujdesur i palodhur pr fmijt dhe un. Gzuar ditlindjen pr ty, e dashura ime. Duke ju drguar prqafime t ariut t madh n ditlindjen tuaj. Dua te jemi bashke kur nje nder endrrat tona te realizohet dhe te qeshim fort duke len kokrren e namit si idjote Dua te jemi bashke kur te realizojme endrren tone te perbashket : te hidhemi me parashute. Un jam kok e kmb i dashuruar me ju. Mund t jetoni gjat dhe t fort me shum ditlindje t lumtura pr ta vrtetuar at. Un do t jem gjithmon aty pr ty dhe e di q mund t mbshtetem edhe tek ti! Kur mendoj pr disa nga kujtimet e mia t preferuara, ti je gjithmon pjes e tyre. A mund t jetoni gjat pr t shijuar frytin e puns suaj. Ju kaloni kaq shum koh duke u dhn t tjerve dhe duke ndar at gzim t mrekullueshm me botn. Megjithat, dua t them faleminderit q ishe shoku im pr nj vit m shum. Gzuar ditlindjen shoqes time m t mir! Shpresoj q ditlindja juaj t jet nj fest e madhe dhe m shum. Ndihem shume krenar/e te te therras ty MOTER. Fjalt e mia t menuris n kt dit t veant jan q t vazhdoni t buzqeshni ndrsa keni ende t gjith dhmbt tuaj t paprekur. Marrveshja mes Drejtorit t Transportit Rrugor, atij t Tatimeve dhe Shoqats s Autoshkollave sht kartel i pastr kriminal. M n fund, tani jeni nj hap m pran pantallonave tuaja t mdha. Gzuar ditlindjen! Ja nj urim pr ditlindjen tuaj. T kesh nj mik si ti e bn jetn shum m t veant. A kam thn ende mjaft? N ditt e sotme sht ditlindja juaj, sht koha pr t gzuar. Eshte ditelindja jote!! Lutem q t gjitha dshirat tuaja pr ditlindje t bhen realitet. Un jam mirnjohs pr miqsin tuaj t vrtet. Gzuar ditlindjen! Shum kthime t lumtura! Faleminderit q jeni shoqja ime m e mir. Portali i Vlersimit m t Mir Arsimor n Bot; Udhzues pr Provimin dhe Akademik, Pun me Pages t Lart & Uebfaqe e Bursave, 65 Urime Ditlindjen m t mbla dhe mesazhe me tekst pr t dashurit, Keni nj ditlindje t mbushur me argtim, Kuotat, Mesazhet dhe Urimet e Vitit t Ri pr t Festuar nj Fillim t Ri, 100 Mesazhet dhe Urimet m t mira t Vitit t Ri pr t dashurin, 90 Mesazhe Romantike t Vitit t Ri pr Dashamirt me Fjal Stimuluese, Urimet m t mira pr Krishtlindje dhe Vitin e Ri pr Familjen dhe T Dashurit, Kuize pr karriern pr t'ju ndihmuar t gjeni nj pun t re pr Vitin e Ri, Mesazhe dhe Urime t Vitit t Ri pr Miqt, Familjen dhe T Dashurit, Prditsimi i Portalit t Bursave t Programit Ndrkombtar t Krkimit 2022, 50 Pyetje Intervist pr Trajnim Atletik n Azhurnimet m t fundit 2022, 48 Prditsim i memeve gazmore t Krishtlindjeve 2023, Top 10 vendet ku mund t shihen sirenat e vrteta n bot, Komisioni i Energjis i Nigeris Portali i Rekrutimit 2023 www.energy.gov.ng Portal, 200 mesazhe dashurie prekse t zemrs pr zemrn tuaj, Kuotat e lezetshme t marrdhnieve n distanc t largt Tumblr, Stil floksh pr fytyr t rrumbullakt pr t'u dukur e holl, Programet m t mira verore pr nxnsit e shkollave t mesme 2023, Nj udhzues pr t shkuar n kolegj ndrsa jeni n detyr, Citate t Joker dhe Harley Quinn (100+ citate nga filmi dhe libri), Agjencit e modelimit n Shtetet e Bashkuara (Prmbledhje 2023), Shembuj t Eseve t Shkurtra, Elemente dhe Informacione Shkrimi Azhurnimi 2023. Te uroj moter e vogel. Shpresoj q ditlindja juaj t jet thjesht si ju - argtuese, e mbl dhe e rrethuar me dashuri! Shoqja ime e dashur, urime ditlindja! Gzuar ditlindjen. Eshte ditelindja jote. Sot, relaksohuni dhe argtohuni. Gzuar ditlindjen. Nj aplikacion, nj shqiptare dhe nj bot e tr q po zien pr Chat GPT, Mira Murati, shqiptarja q themeloi ChatGPT: Inteligjenca Artificiale ka nevoj t rregullohet, 10 lvizjet e Luizit n BBVA q e bjn at *gjeni* n loj, Pse Luizi u kthye n nj fenomen? Kur u takuam, e dija q do t ishe gjithmon pjes e jets sime. Gjithashtu, nuk sht nj ndrr. Mund t mos e them shpesh, por t dua dhe nuk t uroj asgj ve lumturis sot dhe gjithmon. Ju drgon shum dashuri n ditlindjen tuaj. Ndonjher nj mesazh i bukur me fjal t dala nga zemra mjafton tia zbukuroj ditn personit q feston ditlindjen. Gezuar ditelindjen! Ju sjell gzim n bot dhe lumturi n zemrn time. Ju e meritoni at dhe shum m tepr. Ti je arsyeja q un vazhdoj t buzqesh. Zemra ime t beson. Kurr nuk ka ekzistuar demokraci pa opozit, Gjykata vrtetoi se Rama nuk mbijeton dot pa opozit false, Ironia e Klodian Tomorrit/ Turp tju vij, agjenti i ndershm dhe kryeministri ishin miq pa interesa, Skandal/ Nga 1 shkurti vetm 1 Gjykat Apeli, 31 mij dosje n pritje, Berisha: Afera e djegsve sht e drejtuar direkt nga Edi Rama, Inovacion apo shkatrrim pr njerzimin? Un po ju drgoj dridhje dhe buzqeshje t mira pr do sekond t dits suaj t veant. Ditlindja juaj ju bekoft me lumturi monumentale. Bni pjesn tjetr t jets tuaj m t mir t jets tuaj. Gzuar ditlindjen! Shijojeni kt dit. Gzuar ditlindjen! Cristiano Ronaldo, me veshjen arabe dhe shpatn n dor pr Ditn e Pavarsis. Ju sjellni energji pozitive, t qeshura dhe argtim pr t punuar me ju do dit. Faleminderit t gjithve q keni gjetur koh pr t postuar urimet tuaja t ditlindjes. Pavarsisht se sa vje bheni, mbani mend gjithmon t qndroni t rinj n zemr dhe t bni do vit t vlefshm. Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Ju me ekuilibr ekuilibroni shtpin dhe jetn time. A mund t bni tatuazh kur jeni shtatzn? Ju merrni vetm nj ditlindje n vit! Urime Ditelindjen e dashur Shoqe. Shpresoj q dielli t ndrioj shum sot dhe gjithka shkon n rrugn tnde! Ti i njeh frikrat dhe mendimet e mia m t thella. Gezuar ditelindjen! Gjithka rreth teje m sjell nj buzqeshje n fytyr. Dashuria jote butsisht m ledhaton zemrn. Duke vazhduar t prdorni kt faqe interneti, ju po jepni plqimin pr cookies q prdoren. 2023 dua.com. Shpresoj q ditlindja juaj t jet e mbushur me t gjitha sa m sipr dhe shum m tepr. Gzuar ditlindjen! Ju jeni nj kryevepr, nj vepr e jashtzakonshme e Zotit, e pikturuar nj goditje n nj koh me detaje t lavdishme. Nj nevoj mund t jet nj dhurat shum e vogl e mbshtjell e magjepsur dhe e drguar n nj lutje. T thuash q ti je nj shtes e madhe pr ekipin ton do t ishte nj nnvlersim domethns. Faleminderit q m mbani dorn do dit. Mund t mos jem pran teje pr t festuar ditn tnde t veant me ty, por dua t dish se po mendoj pr ty dhe po t uroj nj ditlindje t mrekullueshme. Kalo nj dit t mrekullueshme, miku im i vjetr i vjetr. Gzuar ditlindjen. Eshte ditelindja jote! Gzuar ditlindjen. Shpresoj se dita juaj e veant sht plot bekime. Kam besim te talentet e tua. Ata thon q ju duhet t respektoni pleqt tuaj por mendoj se kjo nuk vlen m pr ju pasi nuk keni asknd pr t respektuar n moshn tuaj. Kam punsuar nj band marshimi pr ditlindjen tnde. Gzuar ditlindjen. Vazhdoni t prhapni mirsin pr t ciln jeni t njohur. T dua sot dhe gjithmon! Vazhdo t buzqeshsh. I lumtur dhe i bekuar sht burri / gruaja me fat q t ket nj mik t vrtet si ju. Vajz e dashur, sa vje je sot? Gzuar ditlindjen. Jetoni jetn tuaj me buzqeshje, jo me lot. Pr mikun tim m t vrtet: N ditlindjen tuaj, shpresoj q t merrni nj kthim t madh n investimin tuaj t dashuris dhe bamirsis. fati.gzuar ditlindjen Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Urime pr ditlindjen! T t them q je mami m e mira n bot, nuk do t bnte aspak udi sepse cilado nn e till sht pr fmijn e saj. Gzuar ditlindjen! Je nj shoqe e vrtet dhe nj grua e shklqyer. Keni nj ditlindje fantastike fantastike. Gzuar ditlindjen. Tani, nj qiri tjetr shtohet n ditn tuaj t veant do vit, por drita q lshon nga ato qirinj gjithashtu rritet. Le t ket pak paqe n Tok, por jo deri nesr pasi ta festojm sonte n ditlindjen tuaj. Edhe nje here, gezuar ditelindjen e dashur! Ato shenja n barkun tnd, nj distinktiv nderi i nj gruaje - nj shenj e dashuris pa interes. Gzuar ditlindjen dhurats m t mir q m ka br jeta. Jeta ime u pasurua kur ti hyre n t. Monedha : ALL. T gjith ne ju urojm nj dit t mbushur me lumturi dhe nj vit t gzueshm prpara. Shpresoj q kjo dit t'ju sjell do dshir t zemrs suaj. Gzuar ditlindjen, e dashur shoqe. Daysht dita juaj sot. Lexoni si fillim kshillat e mjekes, Mesazhet m t veanta q mund t drgoni pr Vitin e Ri, 10 unazat e fejess m t bukura dhe m t famshme t historis, Jorge Luis Borges, thniet m t bukura t shkrimtarit t madh, 10 thniet m t bukura mbi gatimin nga Julia Child. Dikush bhet familje sikur ju jeni familja ime. Gezuar ditelindjen! T kesh ty n jetn time m ka hapur syt pr dashuri, mshir dhe falje. Le t jet ky vit viti ku t plotsohen t gjitha dshirat dhe t gjitha ndrrat tua! Festoni ditlindjen tuaj. Ditlindja juaj mund t'ju sjell lajme t mira. Nj urim pr ditlindje mund t sjell shum m tepr sesa ajo q sht shkruar n t. Mbi t gjitha, urime t bukura pr ditlindjen pr ju! Nse krkon motivim pr t gatuar, duhet ti lexosh, Si t nissh nj bised seksi prmes mesazheve. Harroje te kaluarn; Shiko prpara pr t ardhmen, sepse gjrat m t mira nuk kan ardhur ende. M bre t ndihesha si nj lloj feste! Ne jemi ktu pr tju ndihmuar ti uroni nj ditlindje t lumtur n nj mnyr q ajo mos ta harroj kurr. Megjithat, e di se far do t thot kjo? Lloji m i bukur. T gjitha dshirat e zemrs suaj mund t bhen realitet n ditn tuaj t veant! 2 1 Gzuar ditlindjen !! Megjithat, ndrroni n mnyr tipike dhe me braktisje, dhe do ndrr do t kthehet e vrtet. Sod e shoh ni dat me rendsi n'kalendar Qe ajo dat shum shpejt zemren ma ka marr Dita e tmerrshme nata e merzitshme Zemra jeme qan per jeten ton t'dhimshme.. Pse jo si dikur bashk me festu Pse je n'krah tjetrit pse sje me mu S bashku po ndrtojm ekosistemin m t madh social n bot. Pr ata q e frkuan at koha juaj po vjen. Pa ju kekt e mi nuk do t kishin sprkatje dhe jeta ime do t ishte kaq e zbrazt. Ju gjithmon ndryshoni pr mir. Faleminderit q jeni gjithmon nj shpatull pr tu mbshtetur. Nse po, mos hezitoni t prdorni butonin ton t ndarjes m posht pr t informuar - miqt dhe t afrmit prmes Facebook dhe Twitter. Gzuar ditlindjen! Edhe tani, duhet ta dini se kjo sht e vrtet. Gzuar pr personin e mrekullueshm q je- Urime ditlindjen! Ne nuk do t prmendim numra, por ju keni lindur n kt dit disa vjet m par, dhe kjo sht dita q nj drit e shklqyeshme e bukur iu shtua bots. Ju meritoni t gjitha gjrat e mrekullueshme q keni tani. Shpresoj q t keni nj bot t mbushur plot lumturi dhe gzim. Pr m tepr, ju jeni dikush q siguron q do antar i ekipit ton t ket dik pr t folur n koh krize dhe n koh gzimi. Zemra juaj gjithmon ju udhzoft t gjeni formn m t vrtet t lumturis- sepse i meritoni t gjitha. Ju pranuat se kush jam dhe m ndihmuat t punoja pr t metat e mia. Shpresoj q lindja (dita) juaj t jet aq e ftoht sa ju dhe nata e ditlindjes suaj t jet shum e nxeht! far GPA krkohet pr burs t plot n SHBA? Sot n ditlindjen tuaj t uroj t gjitha t mirat. Urime pr m t mirn time! Ju dshironi tja uroni ditlindjen me nj mesazh t veant, mirpo nuk dini se si? Ndrsa ne festojm sot, ti t lutem mos ndryshon kurr. Shihni sot si nj pist nisje pr t ardhmen tuaj - do t jet e mrekullueshme! Mendime t dashura pr ditlindjen vijn sot gjat gjith dits. Zoti t bekoft. Shpresoj qe te gjitha deshirat te te plotesohen dhe qofsh e lumtur gjthmone. Shpresoj q ditlindja juaj t jet si nj shfaqje fishekzjarresh pa ndrprerje. Ktu shpresojm q ta mbytn ditn tuaj me shklqim dhe shklqim. Telefono tani: . Dhe fat n t gjitha sferat sht i detyruar t vij. T uroj vetm m t mirat, shum dashuri, shndet dhe q do ndrr t realizohet. Megjithat, le t ndajm n dashurin ton. Duke ju uruar ditlindjen m t mir t imagjinueshme. T gjitha t drejtat e rezervuara. N kt fest t veant ditlindjeje, m lejo ta kujtoj se ti sjell shum knaqsi dhe lumturi n jetn time. Gzuar ditlindjen, gjeni! Ju jeni n zemrn time sot. Duke shpresuar pr nj ditlindje shkatrruese pr mikun tim t mrekullueshm. Te dua pergjithmone. Nuk ka kurr nj moment t shurdhr me ju. Shtpia ime sht shtpia juaj, dhe nse un kam nj vakt, ajo sht gjithashtu e juaja. Pr dhuratn tuaj kt vit, un do t t merrja dhuratn m t mrekullueshme ndonjher, por ti tashm m ke dhe nuk mund t kesh nevoj pr asgj tjetr. Mosha sht vetm rezultati juaj n listn e njerzve t dalluar. Gjithashtu, t dua, ditlindjen m efektive ndonjher. Nuk mund ta besoj q pavarsisht t gjitha qirinjve t mbipopulluar n tortn tuaj, ju prsri dukeni 18 nga distanca! Gezuar Ditelindjen babi! Ti je nj pjes shum e vlefshme e jets time. Nj lehtsim sht nj lloj prove e bukur e xhinseve. Prgjat gjith viteve q t njoh, nuk ndryshon kurr pr keq. Urime per ditelindje per shoqen Shoqja juaj e ngusht padyshim q sht nj person i rndsishm dhe i dashur n jetn tnde. Gzuar ditlindjen. Kjo sht nj nga ditt e pakta t vitit q ju mund ta bni dik t ndihet i veant, i vlersuar dhe thellsisht i dashur. Ne nuk ishim miq t vrtet derisa t m dhat fjalkalimin Wi-fi. Ju jeni perfekt ashtu si jeni. Urime, my best friend forever! Ditlindjet jan nj rast i veant dhe i rndsishm pr t gjith (Urime per Ditelindje). Ne kemi krijuar kaq shum kujtime t mrekullueshme s bashku. Gzuar ditlindjen! Keni nj t mir! Zoti ju dhnt jet t gjat, begati dhe lumturi. Urime pr ditlindjen mbi-krye dhe m t lumtura ndonjher. Gzuar ditlindjen! Adresa juaj e emailit nuk do t publikohet. Urime q u b nj vit m i vjetr. Gzuar ditlindjen! Gjithashtu, dua t'ju uroj nj ditlindje t madhe miku im! Amen! Megjithat, sht ditlindja juaj, n vend t viteve t numrimit, numroni buzqeshjet, numroni bekimet, numroni miqt dhe mbajini ata t hamendsojn. A mund t shkaktojn tatuazhet kancer n lkur, cila sht lidhja me nishanet dhe far duhet t bjm Cila sht Nse jeni br bionde, kto 3 kshilla do tju vijn n ndihm pr t patur flok sa m t shndetshm Bushati: Gjykata vrtetoi se Rama nuk mbijeton dot pa opozit false Analisti Andi Bushati tha se vendimi i Gjykats s Katie Holmes sht nj grua frymzuese q prqafon bukurin e saj natyrore. Disa nga urimet m t mira pr ditlindjen jan renditur m posht. Ndrkoh, me fjal t ndryshme, do vit i jets ju shtohet faktori i ftohtsis! Zot do t vazhdoj t bekoj rrugn tnde mike. Qoft pr nj mik, vllezrit e motrat, prindrit, bashkshortin, apo t dashurin dhe pr marrdhniet, t dish t drgosh mesazhet e duhura do t forconte prfundimisht lidhjen q ke me ta. Urime ditlindjen mikes time m t mir n mbar botn! Ju jeni m i vjetr se dje, por mos u shqetsoni; ti je me i ri se do jesh neser. N kt dit lindi nj mbretresh e vrtet dhe jam shum e lumtur q jam n jetn tnde. Gezuar Ditelindjen! Shfrytzojeni sa m mir do sekond t jets tuaj. Ju jeni partneri q un zgjodha. Dhurata ime pr ty sht dhurata e dashuris dhe un premtoj se do t ta jap gjithmon kt dhurat pr pjesn tjetr t jets son. N kt dit t veant, ju uroj gjith t mirat, gjith gzimin q mund t keni ndonjher dhe qofshit t bekuar me bollk sot, nesr dhe ditt n vazhdim! Shpresoj se dita juaj e veant sht nj bekim pas tjetrit, Jam e bekuar q t kam n jetn time. Pr t gjith ata q m uruan ditlindjen dje: Faleminderit !!! Ata do t numrojn jetn n ato vite. Ndihem kaq e lumtur dhe e bekuar q jam shoqja juaj. Gzuar ditlindjen! Nuk ka nj dit. Jini t lumtur, pr sot; ju keni lindur pr t sjell bekime dhe frymzim pr t gjith. Ne kemi br 65 nga zgjedhjet tona m t mira. Ju uroj ditlindjen! shtjet tuaja bhen shtjet e mia pr shkak t asaj q prfaqsojn miqt. Pr ditn tuaj t veant, un do t'ju jap nj prqafim pr ditlindjen q nuk do t doni ta harroni kurr dhe nj puthje ditlindjeje q nuk do t doni ta ndaloni kurr. Ju uroj nj ditlindje shum t lumtur. Gzuar ditlindjen. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen, ju mrekulli pa mosh. Gzuar ditlindjen! Vazhdo t ndriosh do dhom. Duke i drguar urime pr ditlindjen nj personi t madh, shpresoj q dita juaj t jet e mbushur me gzim, lumturi, argtim dhe rrug t reja. Un uroj q ju t hani shum dhe shum shijshme t veanta n kt dit t veant tuajat. Ju keni nj zemr prej ari dhe madje edhe dielli nuk mund t prputhet me shklqimin q ju sjellni n jetn e t gjithve prreth. Partneri q ka bekuar jetn time pasurisht. Lindja juaj ka qen nj pasuri e pamuar pr t gjith ne. Ju dshironi t'ja uroni ditlindjen me nj mesazh t veant, mirpo nuk dini se si? Pa do t mir n jet, sepse ti i meriton! Faleminderit q je shoqja m e mrekullueshm n planet. Gzuar ditlindjen, pr nj nga personat m t mir q njoh! Keni nj ditlindje t mbushur me argtim, Semi. Gzuar ditlindjen! Un jam rritur plotsisht n dashurin tnde pr t kuptuar se ti je i vetmi pr mua. Gzuar ditlindjen! Urime ditlindjen pr dik t veant Ju keni nj person t veant n jetn tuaj, dhe ata kan nj ditlindje. Kt ditlindje ju uroj juve dhe familjes tuaj bollk, lumturi dhe shndet. Gezuar ditelindjen shoqja ime e ngushte. Timesht koha pr boogie. Jini t menur n zgjedhjet tuaja dhe mos u dorzoni kurr! Ju jeni i zgjuar, qesharak dhe prrallor, ashtu si un! Nj Gzuar Ditlindjen pr nj nga personat e mbl q kam njohur. Uroj q t gjitha dshirat tua t realizohen. Shpresat pr shum kthime t tjera t lumtura, prfshir at artikull n krye t lists suaj t dshirave, pr ju n ditlindjen tuaj. Jam me fat q t kam! Shpresoj q kto dshira t mira t t ndjekin kudo q t jesh. Prania juaj i bn t lumtur t gjith rreth teje. Kam paguar nj argtues t vishem si nj pul, t vij n shtpin tnde dhe t kndoj "Gzuar Ditlindjen". Jeta sht nj udhtim i shklqyeshm, prandaj sigurohuni q t shijoni do milje. Ju jeni vet nj dhurat dhe meritoni m t mirn nga gjithka. Gzuar ditlindjen mikja ime e mrekullueshm, e zgjuar dhe besnike. Merrni kt dshir sot, sepse konkurrenca midis njerzve t mir po rritet vazhdimisht. Victor Mochere sht nj bloger, ndikues i mediave sociale dhe siprmarrs rrjeti q krijon dhe tregton prmbajtje dixhitale. Nj mike evrtet sht dikush q do t shkoj deri n skajet e toks pr t br t lumtur tjetrin. Faleminderit q m uruat nj ditlindje, t gjithve! Shpresoj q t gjitha dshirat tuaja t bhen realitet. Duke ju uruar surpriza t bukura pr ditlindje dhe nj ton tort me okollat. Megjithat, ti m ke dashur ashtu si jam dhe m ndihmove t rritem. Ti je dhurata e veant e Zotit pr mua. Gezuar ditelindjen miku im! Okazione me te fundit per ambjente biznesi ne shitje shitet dyqan okazion tirane dyqan ne shitje ne durres objekt biznesi ne shitje dyqane per shitje ne vlore dyqane ne shitje ne tirane sot bar kafe ne astir restorante ne shitje dyqane ne shitje ne shkoder cmimet e dyqaneve ne qender . Ju e vishni ditlindjen tuaj m mir se shumica! Urimet m t mira pr ju, mik i dashur. Ditlindja juaj qoft m e mbl se vera. Rrahni moshn tuaj me miqt dhe jo vitet. Besojm se ky artikull ishte interesant. Nse do t mundja, do ta festoja lindjen tnde do dit! Nj mundsi tjetr pr tu veshur sikur t jesh dhjet vjet m i ri. Urimet m t mira pr ditlindjen tnde! Mos u shqetsoni, un gjithashtu do t sjell okollata s bashku me dshirat. Un t jam shum mirnjohse. Ti je ylli i ditlindjes. Ata thon se e vetmja lumturi e vrtet n jet sht t gjesh dik q di t dashurohet dhe t dashuroj prsri. Urimet m t mira pr djalin m t keq n bllok! Ne t gjith e dim q ju jeni lloji i mikut q thot se do t jeni atje n tet dhe shfaqet n nnt- Un jam n rregull me kt pr sa koh q mund t vonohem me ju! Askush nuk mund t krkonte nj shoqe m t mir. sht shum argtuese t ndajsh nj hapsir pune me ty. Gjithashtu, jeta juaj ende prsrit at q jeni ashtu si po filloni nj vit tjetr. Jo t gjith miqt duhet t jen miq pr nj jet. Mosha me hir, zoti Johnson. Hej i dashur, vet prania juaj shton nj sasi t madhe dashurie dhe gzimi n jetn tuaj. M n fund sht ditlindja juaj! Ti ke kaluar shum pengesa n jet, dhe ke arritur ti bsh t gjitha me kaq hijeshi dhe krenari! Duke ju uruar t gjith lumturi n ditlindjen tuaj. 10/02/2023 13:51. Keni nj personalitet magjik. Megjithat, duke ju uruar nj ditlindje t mrekullueshme xhevahiri im, urime ditlindjen pr ju! 3 gabimet m t zakonshme q bni kur gatuani puln, Receta m e shpejt e prgatitjes s domateve turshi, Nga japraku, qoftet dhe pilafi me perde njihuni me gatimet m t mira turke. M posht gjeni disa urime per ditelindje per shoqen tuaj. Ne kemi nj tendenc q t mund t veshim t zeza dhe t jemi t paknaqur, pasi q t tridhjetat tuaja jan katror aktualisht n t kaluarn. Ishte vrtet e lumtur, fal jush! Gzuar ditlindjen urime pr ju, miku im. Megjithat, un do t'ju ofroj nj lidhje t thell, prgjithmon tuajn pr ta mbajtur. T kesh dik si ti n jetn time sht m shum se nj bekim pr mua. Ju uroj nj vit t mbar t mbushur me lumturi prpara! Shpresoj q ditlindja juaj t'ju sjell gjith lumturin q duhet t keni. Ditlindja juaj t jet plot miq, argtim dhe ushqim. Gzuar ditlindjen, shoqja ime. Qoft ditlindja jote e mbushur me lumturi, gzim dhe bekime! T dua do dit, dhe n ditlindjen tnde t dua m shum. Pothuajse m bn t harroj se po eci me shpejtsi drejt varrit. Shume Urime per Ditelindje me Poshte sht gjithashtu nj mnyr pr t nderuar ekzistencn e tyre dhe pr t shnuar nj vit tjetr t jets. Epo, shuma juaj totale duhet t jet mjaft e mahnitshme sepse ju jeni nj person i shklqyeshm dhe nj punonjs edhe m i mahnitshm. Mos u shqetso, un tashm e di prgjigjen si gjithmon: +1. Fusha e krkuar jan shnuar *. Faleminderit pr gjith energjin tuaj pozitive. Ju jeni brilant. Ngrini pijen tuaj! Ju uroj nj ditlindje q sht e prsosur. Urimet m t ngrohta pr ju n kt dit tuajin shum t veant! Lloji m i bukur. Sigurisht, kjo sht m leht t thuhet sesa t bhet, por le t'i japim nj vorbull s bashku. Le t kthehet gzimi q keni prhapur n t kaluarn tek ju n kt dit. Shpresoj t arrini t gjitha ndrrat tuaja dhe t merrni t gjitha dshirat e zemrs suaj. Kjo sht pr t siguruar q un t kem shum ditlindje m shum pr t festuar me ju, kshtu q ather do t uroj fat dhe sukses! Sot ju festoj. Mos u uditni pr plakjen. Qoft ky dhe do vit i veant, magjik dhe i paharrueshm. Qoft ditlindja jote mahnitse. Shpresoj t kesh nj ditlindje t jashtzakonshme. Nj tjetr vit, nj tjetr qiri! Mos i numro vitet e tua por jetn q jeton. Po kshtu, vet natyra juaj e bn do dit t jets son t puns nj knaqsi, dhe ne nuk mund t urojm, por nj vit shum t mahnitshm prpara jush. Kjo sht pr shkak se ju ndrioni n nj vend t errt! Gezuar ditelindjen! Gzuar ditlindjen Sandra! Duke ju uruar nj dit t bekuar sot. T uroj nj dit gzimi dhe lumturie, dhe gjrat e mira q me t drejt meriton. Mbi t gjitha, gjrat trheqse q thjesht bhen gjithnj e m t mira me moshn duhet t qndrojn s bashku, apo jo? Ju mund ta zgjidhni njrin nga ta dhe padyshim se do ta bni t lumtur! Nj dit nuk sht e mjaftueshme pr t festuar dik kaq t veant sa ti m duhet nj muaj i tr pr t t treguar se sa shum vlen pr mua! Urime pr vitin tuaj t ri personal! Gzuar ditlindjen, partner kibernetik. "E shtrenjta imegzuar ditlindjen! Ndizeni tortn tuaj ashtu si ndrioni botn dhe thjesht dijeni q ne shpresojm q t gjitha ndrrat tuaja t bhen realitet. Gzuar ditlindjen! Shum kthime t lumtura. Hani biftek, sallat, akullore dhe tort me okollat. 2023 Victor Mochere. Duke ju uruar nj dit aq t mbl sa jeni. Nuk do t dija far t shkruaja n nj kartolin ditlindjeje, kshtu q shpenzova parat pr t'ju marr ca pije ditlindjeje! Keni nj t mir. Victor Mochere sht nj nga blogjet m t mdha informative n ueb. T uroj nj ditlindje t mrekullueshem! Ju jeni nj burim i prjetshm frymzimi. Gzuar ditlindjen, bashkpuntor! Ti je m e mira! Mund ta njihni lumturin e vrtet n kt dit t veant dhe prgjithmon. Shpresoj q ditlindja juaj t jet aq e but sa ju. Etiketa: urime per ditelindje per vajza, urime ditelindjen uron statusin e fb, gezuar urimet e ditelindjes per mikun, gezuar urimet e ditelindjes per te, urime ditelindjen imazhe urimesh, urime t przemrta pr ditlindjen, urime te shkurtra per ditelindje, urime te thjeshta per ditelindje. Nuk ka dit q t mos lutem pr ty. Miqsia jote sht nj nga gjrat m t mira q m ka ndodhur ndonjher. Shpresoj se sht m e mira akoma! Le t bjm s bashku kujtime m t bukura dhe t paharrueshme. Disa shijojn ahengje gjithprfshirse, ndrsa disa mbledhin nj band miqsh t ngusht dhe thithin diellin n oborrin e shtpis s tyre. Kjo dit do t jet gjithmon e veant pr mua sepse shnon ditn kur bota u b m e mir sepse ti erdhe n jet. Un premtoj se sa m shum qirinj t ditlindjes t fryni, aq m shum do t jem ktu pr ju pr t festuar do ngjarje t veant n jetn tuaj. Faleminderit pr miqsin tnde t palkundur. Mund t mos jem pran teje pr t festuar ditn tnde t veant me ty, por dua t dish se po mendoj pr ty dhe po t uroj nj ditlindje t mrekullueshme. Me fjal t tjera, gzuar ditlindjen! Gzuar, bukuroshe. Le t jet kjo nj shprthim si kurr m par! Kurdoher q mendoj se nuk kam ndonj arsye pr t buzqeshur, ecja juaj gazmore dhe fytyra juaj qesharake m provojn kaq t gabuar. Un nuk mendoj se ka nj dit m t veant se ditlindja juaj pr t festuar miqsin shekullore mes nesh. Po dukesh i mprehte! Le suksesi n karriern e tij do t jet, Paraja sht dripping n llogari. Ju uroj nj vit plot minuta dashuri, lumturi dhe gzim. pryzm birmingham manager, earthless from the ages vinyl, how old is ruth from a life less scripted,

Keira Maguire Weight Loss, 912 License Reinstatement Form, Nordstrom Jewelry Bracelets, Non Managed Care Health Insurance Definition, Kahlert Village Dorm Rooms, Articles U

Comments are closed.